הסיפור שלנו

מהמחשבה הראשונה למילה האחרונה

קצת עלינו

עמית מזרחי

רון סטרינסקי, יזם סדרתי, יוצר בעצמו ונכדו של חיים רון ז"ל - מאייר, צייר, צלם ופסל. בהשראתו, החליט ליצור ולהוציא לפועל את המחווה הגדולה ביותר להנציח את זכרו ולהוציא ספר שמוקדש לו.

משלב את האהבה שלו לנגינה ויצירה לעולמות הפיתוח העסקי וההייטק. יזם סדרתי שגילה כי הוא ניצב בפני המשימה הקשה בחייו – להנגיש את המציאות שנחתה על העולם בעקבות נגיף הקורונה לבתו הקטנה, אלה.

רון סטרינסקי

רון ורונה נלחמים בקורונה זהו ספרם הראשון.

הגרסה האנגלית

אילנה רוזנברג היא מורה בבית ספר יסודי בטורונטו, קנדה. היא מחפשת תמיד דרכים מרגשות לחנך ולהפעיל את תלמידיה. במסגרת עבודתה, היא מקווה לעורר את דמיונם של תלמידיה ולקחת אותם להרפתקאות ותמיד, ובכל מצב, להאמין בעצמם.

הסוכנות לשינוי גישה

דניאל מזרחי, מנהלת ומייסדת הסוכנות לשינוי גישה, בת זוגתו של עמית ואמא לאלה המתוקה. חיה ונושמת שיווק, פרסום ודיגיטל חברתי. מאמינה בלשבור מוסכמות, להפתיע בקמפיינים, לרגש במסרים ולשנות גישה לאנשים על עולם הפרסום. 

המאייר המוכשר שלנו

איל אילת, מאייר וקריקטוריסט ותיק ובעל ניסיון רב. בוגר החוג לאמנות באוניברסיטת חיפה. מתמחה באיורים לילדים ולמבוגרים במגוון סגנונות. יצירתי ושופע רעיונות. אייר עבור הוצאות ספרים, עיתונים, ספרי לימוד, כלי תקשורת שונים ולקוחות פרטיים.

ההכוונה הרפואית המושלמת

יעוץ רפואי: ד"ר מורן שפלר גל

רופאת ילדים, וקצת ילדה בנשמה. מומחית לרפואה דחופה ילדים, במחלקה לרפואה דחופה בבית חולים לילדים, בשיבא תל השומר. בת זוג ליובל ואמא של שלושת המופלאים: זיו, דור ונווה שאוהבים כולם ביחד ובנפרד לדמיין, ליצור ולהגשים.

הירשמו לעדכונים, מבצעים וחדשות טובות

ronandronabook@gmail.com

Tel: 052-4576146 050-6678856

התע"ש 27, גבעתיים

  • Facebook Black Round

© 2020 הסוכנות לשינוי גישה